BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 13592600

nr 1359 2600

Appliquer

Ett par. Höjd: ca 60cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:15:07